TROJE ME LEJE NDERTIMI PER SHTEPI

Shitet nga: TROJE NE SHITJE 29 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
SHESIM TROJE ME LEJE NDERTIMI SI DHE ME INFRASTRUKTURE SI UJE ,KANALIZIM ,RYME,RRUGA SE SHPEJTI SHTROHET ME ASFALT DHE RRUGA PER NE TROJE ME KOCKA
KEMI TROJE 3 ARI 4 ARI 4.5 , 5 SI DHE 20 ARI TROJET GJINDEN MBRAPA EUROMEDIT RRUGA Naum Veçilhargji
PERKTHIM I MENJEHERSHEM
TROJET KANE DY DALJE NE RRUGEN KRYESORE
1-RRUGA E NE MES TE BANESAVE TE APOLLONIS DHE BAUMARKTIT NE FUSHE KOSOVE RRUGA CILA SHKON PER NE UGLAR
2-RRUGA TE MUREBESTI

APO MUND TE KOPJONI KETE 42.6316552, 21.1062119 DHE TE VENDOSNI NE GOOGLE MAP

tel 049452452

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim