TROJET NE UGLJAR

Shitet nga: SHITEN TROJET 19 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Adresa: UGLJAR - FUSHE KOSOVE
Sipërfaqe: 2700 m2
Komuna: Fushë Kosovë

SHES PARCELAT NE UGLJAR NE KOMUNEN E FUSHE KOSOVES ME REGJISTER KADASTRAL TE KOMUNES SE GRAQANICES
VEND I PERSHTATSHEM PER NDETIMIN E SHTEPIS DHE I URBANIZUAR
Gjithsejt jane 27.51 ari, mirepo jane te ndara ne parcela sipas nevojes dhe eshte e ndare rruga per qasje per te gjitha parcelat qe jane prej: 5 ari, 3.5ari, 3 ari,3.4 aridhe 5.3 ari, PARCELA NUMER 351-UGLAR-FUSHE KOSOVE

ÇMIMI ESHTE 8000 euro/ari, I ARSYESHEM SI DHE MUND TE NEGOCIOHET.
PER ME TEPER INDORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN 044186468, 044127060 DHE
+38649 186468 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim