Tavolina dhe komoda per tv me cmim ulet

Shitet nga: besart 14 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shitet komoda dhe tavolina me cmim shume te ulet 55 euro te dyja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim