Tok prej 68.6 ari ne Uglar tek Autobani i ri Qmi..

Shitet nga: Bashkim 09 Pri 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   6 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Toka gjindet në Uglar tek autobani i ri ,afër një lagje të re në ndertim,me rrug uje,rrym dhe kanalizim afër mbi kalimit mbi autoban si dhe shumë afer lagjes së Emshirit dhe jo larg univerzitetit ABB dhe interexit.Toka eshte e përshtatshme për ndërtimin e shpiave apo ndertim te lart apo diqka tjeter.Toka eshte pron e imja dhe ne emrin tim.
Qmimi ashtë 6200 euro.
Numri i tel: ne fund te marsit dhe ne mujin Prill dhe gjat veres 045321491
përshëndetje Bashkimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim