Toka ne Sllatine te Madhe

Shitet nga: Arbnor 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 39 Ari Toke ne Sllatine te Madhe , ka hyrje direkte ne magjistralen Prishtin-Pej, Gjersia eshte afer 17m,

Kontakti dhe ne Viber /
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim