Toka ne shitje

Shitet nga: Merita 19 Maj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 600 EUR

Sipërfaqe: 21 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet 21 ari toke ne Fushe Kosove , afer lumit Sitnica dhe afer fabrikes se barnave Prim Pharm .E pershtshme per per serra .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim