Toka per banim

Shitet nga: liridon berisha 21 Sht 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Sipërfaqe: 45000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Toka gjindet 3 km nga airoporti dhe 3 km nga fush kosova .posedon dokumentacin te rregullt pozit te rrafshet ujsjells .kanalizim.rrym.telefon .shkollen 200 metra larg .rrugen fillim dhe rrugen ne fund . Toka esht ne emer timin perkthim i menjehershem .parcella ndahet minimum 20 ari . Qmimi ndryshon .ekziston mumdesia me ndrrim deri 50% me vetura per info tjera kontaktoni numrin 045/545-100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim