Toka

Shitet nga: L 26 Shk 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
( SHITET) Toke Fush Kosove -Uglar (10 Ari).
Toka gjindet në pozit shum të mirë, dhe ka dokumentacion të rregullt dhe mund të perktheht menjëherë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim