Toke ne Fushe Kosove

Shitet nga: Granit 21 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Adresa: Nakarade
Sipërfaqe: 5300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shes token 53 ari, forme katrore, me rruge dhe qasje ne energji elektrike. Toka gjendet 2.3 km larg prej rrethit kryesor ne Fushe-Kosove, rruga ne drejtim te Lismirit, 300 m nga asfalti kryesor. Toka ka rruge te urbanizuar dhe e paraqitur edhe ne kataster. E pershtatshme edhe per banim por edhe per ndertim te objekteve te ndryshme biznesore. Qmimi: 1400 euro / ari. Presim bleres serioz. Perparesi kane ata me pare kesh por nje pjese te vogel mund ta marrim edhe kompenzim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim