Toke ne Fushe Kosove

Shitet nga: Trim 27 Pri 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Nakarade, Fushe Kosove
Sipërfaqe: 5300 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Fushë Kosovë
Shes token 53 ari, forme katrore, me rruge dhe qasje ne energji elektrike. Toka gjendet 2.3 km larg prej rrethit kryesor ne Fushe-Kosove, rruga ne drejtim te Lismirit, 300 m nga asfalti kryesor. Toka ka rruge te urbanizuar dhe e paraqitur edhe ne kadaster. E pershtatshme edhe per banim por edhe per ndertim te objekteve te ndryshme biznesore. Presim bleres serioz. Perparesi kane ata me para kesh por nje pjese te vogel mund ta marrim edhe kompenzim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim