Toke prej 30 ari ne Fushe Kosove

Shitet nga: mehedi 19 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shiten 30 ari toke ne f kosove prapa sacionit hekurudhor rruga qe shkone ne kuzmin parcea gjendet e te ura e hekurit e kufizuar 140m me hekurudhe ana tjeter me umin jane forme karore dhe e pershtatshme per biznes per ndonje betonjerk ose diqka tjeter ka mundesi ndrimi me ndonje banes ne prishtin ose f kosove ose me mjete e renda bagera eskavator ose edhe mjete bujqesore per kont 044 602 326 edhe ne viber I njejti numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim