Toke prej 33 ari ne BARDH I VOGEL Fushe Kosove

Shitet nga: XAPPLE 02 Sht 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet ara me 33 ari e pershtatshme per truall.Posedon rrugen e asfaltuar,kanalizimin,ujesjellsin,rrymen elektrike,internet si dhe mund te hapet bunar.Presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim