Toke prej 5.5 ari ne Fushe Kosove

Shitet nga: Fitim 18 Pri 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes tok ne fushkosov rruga per kryshefc para prruges trenit vend i mir per banim ka rrugen deri ne truell dhe osht e shtruat me kocka perpara qe esht per shetitje . ndodhen 5.54 metra katror vend i mirr i rrafshet . flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim