Troje me qmim te arsyshum

Shitet nga: agimi 18 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten trojet sipas nevojes qe ju duhet ,trojet jan te paisura me omplet infrasrukturen qe iduhet trollit pra uij kanalizimi rryma rruga easfaltume deri ne truall pra kush eka kismet me ble truall letna kontakton dhe qka asht mas me ransi paret nuk i mar deri sa te bahet bartja eprnes ne pronsi tuaj ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim