Troje per banim 3 parcella

Shitet nga: liridon berisha 24 Nën 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

910 EUR

Adresa: troje per banim
Sipërfaqe: 45000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Trojet jan pozit te shkelqyer . 3 parcella me kufi te ndar . Dy rrug dytsore te asfalltuara njera lart tjetra posht posedon rrym ujsjells kanalizin telefon kabllor rrjet interneti . Hapsir gjelbruse air te paster dhe ambient i qet banimi . Trojet gjinden ne dalje te bardhit madh [bellaqevcit] 3 km nga airoporti 3 km nga Fush kosova . Shkolla afer 100 metra . Ambullanta 300 metra . Stacioni hekurudhor 200 metra . Toka esht ne emer timin perkthim i menjehershem . Per info kontaktoni nunrin 045 545 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim