Troje prej 12 ari ne Fushe Kosove

Shitet nga: besim 06 Pri 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shesim 12ari vendi i pershtatshem per ndertim shtepie fush-kosov ne nakarad uji batllave dhe te gjitha paisjet tjera
toka ne dokumenta te rregullta.te interesuarit mund te kontaktojn ne telefon+4917680800415ose viber
ose e-mail: krasniqi70@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim