Trolli ne Fushe Kosove 4.2 ari

Shitet nga: AKS Agency 10 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet troli ne Fushë Kosove ne siperfaqe 4.20 ari.
Parcella ndodhet ne Rrugen,"Ded Gjolili" F.Kosove , prane ish fabrikes se Miellit prane Hekurudhes Tranziti per Magjistrale.
Parcella eshte toke ndertimore pasi qe ne te ndodhet një shtepi e vjeter. Sikurse shifet ne ortofoto
Parcella eshte e pershtatshme per Banim dhe biznes.
qmimi shte i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim