Truall me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Ademi 24 Nën 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë, Asfalt
Komuna: Fushë Kosovë
Jap truallin me qera ne Fushe Kosove,mbrapa restoranit Ariu 2,me siperfaqe prej 1367 m2,i pershtatshem per depo te materialit ndertimor ose per deponim te automjeteve dhe kamionave...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim