Truall prej 3 ari ne Fushe Kosove

Shitet nga: Zaim 02 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Trolli gjendet ne megj me lagjen belge.
1.9 km larg nga shkolla fillore Mihail Grameno ne Fushe Kosove.Trolli ka gjersin 14m.e gjatsin 23. Gjithsej 3ari ka leje ndertimi ka ujin, kanalizimin, rrymen .Qmimi i diskutuar dhe shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim