Truall prej 4 ari ne Fushe Kosove

Shitet nga: Trualli 14 Krr 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Trualli eshte me madhsi prej 4 ari , trualli ka rrugen, ujesjellsin,kanalizimin , rrymen eshte i gatshem per ndertim eshte me dokumenta ne rregull dhe perkthimi mund te behet menjeher .Qmimi eshte 6500 euro per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim