Truall prej 42 ari ne Fushe Kosove

Shitet nga: liridon berisha 29 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Trolli gjendet ne dalje te fshatit Bardhi i madhë 3 km nga AIROPORTI dhe 5 km nga FUSHE KOSOVA ka dy dalje ne rryg dytsore eshte ne pozit tejet te rrafshet .posedon .uje ,kanalizim ,rrym ,ambijet tejet te paster banimi me air te paster 200 metra nga lumi .qmimi 950 euro per ari ndersa nese ndahet ne parcella 1200 euro minimumi 10 ari .per me shum kontaktoni numrin 044 888 375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim