Truall prej 60 ari ne Fushe Kosove

Shitet nga: mehdi 10 Tet 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Adresa: miradi e poshtme
Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shes parcelen prej 60 ari e ndaj ne parcela dhe e bej ndrrim me banes ne fushe kosove cmimi 1200 euro ari .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim