Truall

Shitet nga: Arber 27 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr muhamet Kaçiku
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet dhe mundesi nderrimi me banes në fushë kosovë 3 ari tokë çmimi për ari 9000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim