Trull ne Fushe Kosove

Shitet nga: Sali 27 Qer 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 4 m2
Komuna: Fushë Kosovë
SHES TOKEN PREJ 4 ARI NE FUSHKOSOV, MBRAPA BAUMARKETIT.
ME KOMPLET INFRASTRUKTUR PER BANIM, SI UJSJELLSI, RRYMA DHE KANALIZIMI.
TOKA KA LEJE NDERTIMI SI DHE ESHT I GJITH DOKOMENTACIONI NE RREGULL, PERKTHIMI I TOKES BEHET NE AFAT SHUM TE SHKURTER ME NJE AFAT PREJ MESE SHUMTI 20 DITEVE.
NDERSA PER INFORMATA MA TE HOLLSISHME NA KONTAKTONI NE TELEFON: 44303995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim