shes 60ari tok truall

Shitet nga: mehdi 10 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Adresa: miradi e poshtme
Sipërfaqe: 6000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
shes parcellen prej 60 ari ,endaje ne parcela dhe baj ndrrim me banes ne fushe kosove 1200 euro ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim