shes troje fushe kosove

Shitet nga: besnik 31 Gsh 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fushe kosove
Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shes 20 ari troje ne fushe kosove me infrastruktur te rregullt. pronari shqiptar. e pershtatshme per banim po edhe biznese te ndryshme.me pamje nga autostrada dhe kyqje te afert ne te.


qmimi shume i arsyshem bejme edhe ndaje te parcelave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim