shes truall

Shitet nga: SHPETIM 12 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Adresa: miradi e ult ,batus
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shes 57ari truall ne mmiradi te ulte saktesisht ne batus rruges per lipjan ,trulli mund te shfrytezohet per banim ,ferm dhe per biznese te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim