shiten 45 ari tok afer autostrades prishtin-shkup

Shitet nga: toka 17 Krr 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ne pjesen periferike te uglarit
Për vendbanimin: Fushë
Komuna: Fushë Kosovë

shiten 45 ari tok afer autostrades prishtin-shkup
toka gjendet rrugen uglarit qe shkon per llapnasell ,del rrug magjistrale prishtine ferizaj
ne periferi te uglarit
Toka ka pozitë të mire,, dhe dokumentacion te regullt
per informata met hollsishme kontaktoni tel 044 28 38 28
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim