shitet toka afer vregolis ne mes te dy rrugeve

Shitet nga: naim 19 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Adresa: tok bujqesore
Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet truali rruges per vregoli prapa marigonas ne kom me f.kosoven trulli ka rrugen ne mese dhe Jan 4 haktar, trualli perktheher meniher. Trualli eshte Duke u punuar si tok pjellore eshte I mbjellur grur ne te, dhe mund te shfrytozohet per qfardo veprimtarije ka infroastruktur dhe gjitha gjerat e nevojshme per ferm apo Qfar do lloj veprimtarije.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim