NNP Cima nderton villa te ndryshme ne gjith kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNP Cima 23 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Fushë Kosovë
NNP Cima..Ndermarrja ndertimore private cima nderton villla nga me te ndyrshme,te qfardo lloj plani dhe ne gjdo hapsir,nnp cima ne ket vit ofron ofertë speciale, ku planin ja mundeson falas qe ta merrni dhe me qmime shum te volishme dhe ju ofron po ashtu edhe mundesin me kompenzim si me toka banesa shtepija vetura etj,
NNP Cima mund ta gjeni ne gjdo koh dhe ne gjdo vend te kosovës,andaj besoni te ne dhe nuk do tju zhgenjejmë per me shum na kontaktoni ne ketë nr:+37744287876 ose ne email:cima.nnp@hotmail.com
Ju Mirpresim NNP Cima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim