TENDA (SHATORA) TAVOLINA KARRIKA ME QIRA 044 966..

Shitet nga: Bibi 05 Krr 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Japim tenda (shatorra) Tavolina karrika me Qira per Dasma Muzik Koncerte Syneti si dhe per qdo feste familjare.Tendat jane te madhesive 4x6,4x8,5x8,5x10,6x12
montimi dhe transporti gratis.
Per korrektesin dhe sinqeritetin ju lutem kontaktoni ne Tel 044 966 549
Puna kryhet Auto matikisht.
Ju mirepresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim