Caffe bar n'shpi

Shitet nga: Jozef 19 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shes biznesin dhe invertarin lokali gjindet ne qarshi tvjeter posedon edhe katin e dyte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim