Pajisje per estetikë

Shitet nga: David 13 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Maqina per estetike per pun te tretmaneve te fytyres dhe trup, firmes silverfox. Maqina eshte me shume funsione. Per me shume INFO Kontaktoni ne +37745881981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim