Shes koto tavolina dhe karrike shanki

Shitet nga: Ximi 04 Nën 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes keto karrike shanki dhe tavolina ,jan 3 tavolina dhe 6 karrika
me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim