DEPO- OBJEKT

Shitet nga: gzimi 14 Pri 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Depo
JIPET OBJEKTI ME QERA OBJEKTI GJENDET NE LUG BUNAR OBJEKTI ESHT E NDERTUAR 2 KATESHE ME METER KATROR NGA 400 ESHT E PERSHTASHME PER PRODHIM DHE CPER GJDO GJE TJETER T
TEL 044122999 OSE 044 943 399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim