Lokali leshohet me qera

Shitet nga: Dini 14 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Depo
lokali leshohet me qera lokali osht ikompetuar me plaka kamer etj lokali plocon te gjitha kushtet per fabrik depo market etj dimensionet elokalit 100m gjatsi .11.50m gjansia .kati par dhe kati dyt ka kater dhoma per zyre etj gjithsej ka hapsir 1350 m katror lokali osht ne magjistalen gjakov -pej apo 7 km afer gjakove .parking ka 10 ari te gjitha ne kocka betoni te shtruar. Informatat tel 049189064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim