OBJEKT AFARSIT

Shitet nga: Krist 24 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Depo
Ipet me qira objekti afarist
Objekti është Ndertim i Ri
Objekti ka Zyren dhe WC te vequara nga njera tjetra
Objekti eshte dy kate
1200 m2 total ,secili kat nga 600 m2
Objekti i ploteson gjihta kushtet (rrymë ujë kanalizim,rrugë,hapesir gjelberuese etj)
Objekti eshte afer ures se shejt
Këto jane foto e bjektit
Objekti gjindet afër rruges Prizren - Gjakovë
Objekti gjindet ne Gjakovë - fshati Bishtazhin
informata .Personi Kontaktues > Kristë nr 044 129-421,Viber +37744 129 421
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim