Objekt Afarsit

Shitet nga: Kriste 15 Shk 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Depo
Ipet me qira objekti afarist
Objekti është i Ri
Objekti eshte dy kate
Objekti ka edhe Zyren dhe WC
Objekti i ploteson gjihta kushtet (rrymë ujë kanalizim etj )
Këto jane foto e bjektit
Objekti gjindet afër rruges Prizren - Gjakovë
Objekti gjindet ne Gjakovë - fshati Bishtazhin
informata .Personi Kontaktues > Kristë nr 044 129-421,Viber +37744 129 421
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim