Objekti ipet me qera

Shitet nga: Urim 07 Mar 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Depo
Leshohet objekti me qara.objekti posedon 700 m2
2 zyre nje salle mledhjesh nje banjo dhe siperfaqe tjera.36 ari tok siperfaqe e jashtme e bollshme per parkingje eshte me trafo ne vete korent 3 fazor monofaz dhe uj ne shtypje te mire.eshte i pershtatshem per gjdo biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim