LOKALI NE GJAKOVE

Shitet nga: Halil 18 Qer 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR   48 000 EUR

Adresa: SHITET URGJENT
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET LOKALI NE AFERSI TE KISHES KATOLIKE NE LAGJEN MULLAJUSUF NE GJAKOV.
LOKALI KA HAPSIR 54 m2 PODRUMI, KATI I PAR DHE KATI I DYT.
TE SHFRYTEZUSHME JAN 44 m2.
PER INFORMATA SHTES MUND TE NA KONTAKTONI NE TEL-viber +37744386205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim