DYQAN

Shitet nga: gzimi 14 Pri 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOJ OBJEKTI ME QERA NE QENDER TE GJAKOVE ESHTE E PERSHTASHME PER BANK ,POSTE OSE QARDO TJETER PER INFORMATA NE TEL 044122999 OSE 044 943 399 JIPET KAT KAT
KUSH ASHT I NTERESUAR LET PARAQITET NE RRUGEN PER HOTEL JAKOV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim