Dyqan ne Gjakove

Shitet nga: $$$$/ 26 Dhj 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET DYQAN ME QMIM TE VOLITSHEM ESHT PER GJDO LAMI PICERI RROBAQEPSI ETJ QMIMI ME MARRVESHJE ...
QMIMI NUK DISKUTOHET NE TEL...
SHITET PREJ AGJENSIONIT GERTI....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim