Dyqan prej 210m2

Shitet nga: B.R 21 Gsh 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani ose leshohet me qera. 210 metra katror pran shkollave te mesme rruga qe del ne tranzit.Banesa e kuqe dyqani ne anen e djathte.Me nxemje qendore 2 banjo i shtruar me pllaka dhe nje zyre e vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim