Dyqane me leje pran rruges

Shitet nga: albert 20 Pri 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne Gjakove shes dyqanet 95-190-430m.Te gjitha me leje ndertimi te perkthyeshme menjiher buz rruges kryesore te garazhi i autobusave,poashtu edhe ne Qarshi te Vogel. Njiherit bajm edhe ndrim me ndonji banes ose shtepi ne Gjakove,Prishtin,Tirane,Durres,Shengjin,Vlore,si dhe dyqane ose placa.Dyqanet jan aktualisht me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim