LOKALE AFARISTE TE GATSHUM PER PUN

Shitet nga: Milaim haziri 11 Krr 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokale te gatshme per pun dy katet e objektit jan ka 240 metra fadrat edhe tjetri i njejti kat leshohen me qera me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim