Leshohet objekti me qera 1350m2.qmimi qeras €1.30/

Shitet nga: Dini 19 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet objekti afarist me qera objekti osht ipershtatshem per market.fabrik. Depo.sallon -mobiljev-tepihav-keramike.apo per biznes me lojna.dhe per shum lloje biznesi tjeter.objekti osht igatshem per pun posedon dhe camera dhe alarma te istaluar.hapsira objektit 1350m2. ka dhe parking mbi 1000m2 te gjith ne kocka betoni te shtruar.naltsia objektit 4metra objekti gjindet magjestralen gjakov-pej. Qeraja mujore osht 1.30€ per meter katror.ose mujm bashkpunojm ne ndonje bizes se bashku per gjdo informata tel 049189064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim