Lokal me qera ne Gjakove

Shitet nga: 044 122 957 17 Mar 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera gjindet ne qendert te gjakoves tek semaforat kryesor / ura Islam Begu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim