Lokal me qera ne Gjakove

Shitet nga: bimi 23 Pri 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera siperfaqja 80 m2 lokali gjindet perball shkolles mustafa bakija rruga skenderbeu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim