Lokal ne Gjakove

Shitet nga: Valon Ahmeti 17 Maj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali i ka 28 deri 30 Metra Quadrat me banje Edhe Galerin en tavan.
Qimimi osht 60.000 ero
Momentan osht Lokali me qera.
Lokali osht te shkolla nalt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim