Lokale ne qarshi te vjeter

Shitet nga: Dreni 19 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ismail Qemajil
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist . Lokali eshte teper funksional , dhe ka hapsira te bollshme per veprimtari te ndryshme afariste . Lokali ka 5 kate (etazhe).
Objekti eshte i teri i ndertuar me matrejal te forte .
Per me shume shikoni fotot .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim